Barvy a Omítky - Nikido.cz

Barvy a Omítky 

Počet produktů: 36
na stránku

Slouží k vyrovnání zrnitých omítek na hladký povrch

90 Kč
0 Komentář(e)

Glitter Spray je trvanlivý, vysoce kvalitní, dekorativní vrchní vrstva obsahující smíšené částečky třpytek.Glitter spray nabízíme ve dvou barvách: stříbro a zlato.

290 Kč
0 Komentář(e)

Zlatá barva ve spreji je vysoce kvalitní, dokonale neprůhledná, rychleschnoucí. Produkt poskytuje odolný a robustní povlak, odolný proti korozi ve dvou verzích:. Lesk a satén.

330 Kč
0 Komentář(e)

Měď barva ve spreji je naprosto neprůhledná, rychlá, vysoce kvalitní a dekorativní barva v odstínu mědi.

330 Kč
0 Komentář(e)

Tabulová barva umožňuje vytvořit trvalou a odolnou vrstvu. Produkt umožňuje vytvořit povrch, který používáte pro psaní křídou.

340 Kč
0 Komentář(e)

Barva ve spreji na sklo vytváří dekorativní efekt a tvoří průsvitnou a matnou dekoraci na skleněných površích.

330 Kč
0 Komentář(e)

Texturová barva s imitací kamene ve spreji je vysoce kvalitní, trvanlivá a odolná barva, která tvoří texturou povrch se skutečným kamenem ve čtyřech jedinečných barvách.

440 Kč
0 Komentář(e)

Tabulová barva NIKIDO CHALK barva vám umožní vytvořit nejen funkční využitelný prostor, ale také zajímavý dekorativní efekt. Pomáhá přeměnit prakticky jakýkoliv povrch originálním a kreativním způsobem. Je určen pro vnitřní použití na dřevo, kovy, plasty, tapety, omítky, atd.

490 Kč
0 Komentář(e)

Luminiscenční barva je rychleschnoucí, která ve tmě svítí po předchozím vystavení světlu.

560 Kč
0 Komentář(e)

Magnetická a tabulová barva NIKIDO CHALK je odolná proti poškrábání laku na povrchu tvořící psaní jako na tabuli. Díky modernímu provedení je ideální pro kanceláře, dílny, ale i dětské pokoje a kuchyně.

890 Kč
0 Komentář(e)

NeverWet je unikátní složení spreje tvořící hydrofobní povlak, který umožňuje chránit jakýkoliv povrch před vodou, různými prostředky jako džusy, sirupy, vlhkost, špína, led, atd.

1 190 Kč
0 Komentář(e)

Chytrý nátěr NIKIDO SMART umožňuje proměnit jakoukoli stěnu na tabuli, na které si můžete psát a kreslit. Ideální pro použití v kanceláři, učebny, dětský pokoj, a jakékoliv jiné místo, kde chcete vytvořit prostor pro tvůrčí práci i zábavu.

1 990 Kč
0 Komentář(e)

Spray na radiátory je velmi odolný, velmi pevný a trvanlivý nátěr, navržen speciálně pro nástřik radiátorů.

390 Kč
0 Komentář(e)

Sprej žáruvzdorné Hard Hat je kvalitní nátěr formulován s žáruvzdorného silikonu modifikovaných alkydových pryskyřic.

540 Kč
0 Komentář(e)

Zinek spreje Hard Hat je série čtyř sprejů pro zinkování za studena. Spreje jsou přizpůsobeny specifickým potřebám spotřebitele, ale liší se v obsahu zinku, hliníku, konečném vzhledu, rychlosti sušení a tak dále.

540 Kč
0 Komentář(e)

Unikátní formule laku Elastometal tj. Vysoce kvalitní antikorozní pigment a flexibilní, vodotěsný povlak umožňuje trvale zastavit růst koroze -. i v případě použití barvy na silné zrezivění (350 mikronů), vysoce elastické (> 200%), vodotěsný nátěr omezuje přístup vzduchu a vlhkost a tím se zastaví vývoj rzi.

490 Kč
0 Komentář(e)

Metalcote alkydová barva je určena pro lakování kovových konstrukcí, stavebnictví, zemědělství, auta, lodě, apod. barva je tvrdá, ale pružná, odolná proti nárazu, poškrábání, venkovní, olej, benzín, obecné průmyslové chemikálie a vysokých teplot až 100 z C.

490 Kč
0 Komentář(e)

Barva na kov CombiColor  je 2v1 což znamená, že se již nemusí nanášet podkladová vrstva barvy na kov. Může být použita přímo na korozi. Dokonale se hodí jako barva jednosložkové ochraně kovu ve vnějším prostředí a vnitřním lehkém průmyslu.

590 Kč
0 Komentář(e)

Metal Unicoat je jednosložková vodní barva pro ochranu proti korozi železa a oceli na základě styren-akrylové kyseliny a fosfát zinku. Tento produkt může být použit jako jediný nátěrový systém, jako vrchní nátěr, nebo jako primer.

590 Kč
0 Komentář(e)

Tepelně odolné laky Hard Hat jsou vysoce kvalitní nátěry formulovány s tepelně odolnými silikonovými pryskyřicemi.

890 Kč
0 Komentář(e)

Moderní způsob zajištění střech. Namísto použití asfaltových nátěrů, nabízíme vám bezproblémovou barvu Elastodeck. Semi-tekutý produkt, výjimečně snadné použití.

490 Kč
0 Komentář(e)

Těsnicí prostředek RD je přípravek pro okamžité utěsnění střechy za všech povětrnostních podmínek. Hmota se vyznačuje vysokou a stabilní flexibilitou a snadnou aplikaci. Je to ideální řešení pro rychlé a efektivní utěsnění střechy.

690 Kč
0 Komentář(e)

Flexideck je stabilní, ekonomický a ekologický nástroj, který umožňuje chránit střechy, balkony a terasyproti vodě a sněhu. Tvoří bezespáry povlak. Hydroizolace nemá švy nebo spoje.

1 590 Kč
0 Komentář(e)

Hydropox epoxidový nátěr tvoří trvalou ochranu podlahy. Hydropox má vysokou chemickou odolnost a mechanickou pevnost. Jedná se o dvě epoxidové složky pryskyřice a vodní disperze, které tvoří hladký a lesklý povrch.

990 Kč
0 Komentář(e)

SureGrip je vytvořen na bázi alkydových pryskyřic, který má protiskluzový přísadu. Bezprostředně po otevření připraven k použití. Poskytuje dlouhotrvající protiskluzovou úpravou.

890 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 30 z 36 položek