Dekorativní barvy - Nikido.cz

Dekorativní barvy 

Počet produktů: 10

Měď barva ve spreji je naprosto neprůhledná, rychlá, vysoce kvalitní a dekorativní barva v odstínu mědi.

330 Kč
0 Komentář(e)

Barva ve spreji na sklo vytváří dekorativní efekt a tvoří průsvitnou a matnou dekoraci na skleněných površích.

330 Kč
0 Komentář(e)

Tabulová barva umožňuje vytvořit trvalou a odolnou vrstvu. Produkt umožňuje vytvořit povrch, který používáte pro psaní křídou.

340 Kč
0 Komentář(e)

Texturová barva s imitací kamene ve spreji je vysoce kvalitní, trvanlivá a odolná barva, která tvoří texturou povrch se skutečným kamenem ve čtyřech jedinečných barvách.

440 Kč
0 Komentář(e)

Tabulová barva NIKIDO CHALK barva vám umožní vytvořit nejen funkční využitelný prostor, ale také zajímavý dekorativní efekt. Pomáhá přeměnit prakticky jakýkoliv povrch originálním a kreativním způsobem. Je určen pro vnitřní použití na dřevo, kovy, plasty, tapety, omítky, atd.

490 Kč
0 Komentář(e)

Luminiscenční barva je rychleschnoucí, která ve tmě svítí po předchozím vystavení světlu.

560 Kč
0 Komentář(e)

Magnetická a tabulová barva NIKIDO CHALK je odolná proti poškrábání laku na povrchu tvořící psaní jako na tabuli. Díky modernímu provedení je ideální pro kanceláře, dílny, ale i dětské pokoje a kuchyně.

890 Kč
0 Komentář(e)

NeverWet je unikátní složení spreje tvořící hydrofobní povlak, který umožňuje chránit jakýkoliv povrch před vodou, různými prostředky jako džusy, sirupy, vlhkost, špína, led, atd.

1 190 Kč
0 Komentář(e)

Chytrý nátěr NIKIDO SMART umožňuje proměnit jakoukoli stěnu na tabuli, na které si můžete psát a kreslit. Ideální pro použití v kanceláři, učebny, dětský pokoj, a jakékoliv jiné místo, kde chcete vytvořit prostor pro tvůrčí práci i zábavu.

1 990 Kč
0 Komentář(e)

Barva NIKIDO FOSFOR světélkující ve tmě po předchozím vystavení světlu. Luminiscenční úprava je určena pro místa a objekty, které bez ohledu na podmínky musí být vždy viditelné, např. k východu a únikovým cestám.

500 Kč
4 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek