Barvy na kov - Nikido.cz

Barvy na kov 

Počet produktů: 11

Spray na radiátory je velmi odolný, velmi pevný a trvanlivý nátěr, navržen speciálně pro nástřik radiátorů.

390 Kč
0 Komentář(e)

Sprej žáruvzdorné Hard Hat je kvalitní nátěr formulován s žáruvzdorného silikonu modifikovaných alkydových pryskyřic.

540 Kč
0 Komentář(e)

Zinek spreje Hard Hat je série čtyř sprejů pro zinkování za studena. Spreje jsou přizpůsobeny specifickým potřebám spotřebitele, ale liší se v obsahu zinku, hliníku, konečném vzhledu, rychlosti sušení a tak dále.

540 Kč
0 Komentář(e)

Unikátní formule laku Elastometal tj. Vysoce kvalitní antikorozní pigment a flexibilní, vodotěsný povlak umožňuje trvale zastavit růst koroze -. i v případě použití barvy na silné zrezivění (350 mikronů), vysoce elastické (> 200%), vodotěsný nátěr omezuje přístup vzduchu a vlhkost a tím se zastaví vývoj rzi.

490 Kč
0 Komentář(e)

Metalcote alkydová barva je určena pro lakování kovových konstrukcí, stavebnictví, zemědělství, auta, lodě, apod. barva je tvrdá, ale pružná, odolná proti nárazu, poškrábání, venkovní, olej, benzín, obecné průmyslové chemikálie a vysokých teplot až 100 z C.

490 Kč
0 Komentář(e)

Barva na kov CombiColor  je 2v1 což znamená, že se již nemusí nanášet podkladová vrstva barvy na kov. Může být použita přímo na korozi. Dokonale se hodí jako barva jednosložkové ochraně kovu ve vnějším prostředí a vnitřním lehkém průmyslu.

590 Kč
0 Komentář(e)

Metal Unicoat je jednosložková vodní barva pro ochranu proti korozi železa a oceli na základě styren-akrylové kyseliny a fosfát zinku. Tento produkt může být použit jako jediný nátěrový systém, jako vrchní nátěr, nebo jako primer.

590 Kč
0 Komentář(e)

Tepelně odolné laky Hard Hat jsou vysoce kvalitní nátěry formulovány s tepelně odolnými silikonovými pryskyřicemi.

890 Kč
0 Komentář(e)

Barva na vlnité plechy UNICOAT

790 Kč
0 Komentář(e)

Základní nátěr METAL PRIMER

850 Kč
0 Komentář(e)

Vrchní nátěr ALKYTHANE

890 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek