Rošty - Nikido.cz

Lamelové rošty do postele jsou spolu s matrací základním předpokladem pohodlného a zdravého spánku - rošt s matrací zabezpečují správnou fyziologickou oporu těla při spánku, uvolňují klouby a svaly. Lamelové rošty plní hned několik důležitých funkcí. Mezi nejzákladnější funkce lamelového roštu patří prodloužení životnosti a zvýšení ortopedických...

Lamelové rošty do postele jsou spolu s matrací základním předpokladem pohodlného a zdravého spánku - rošt s matrací zabezpečují správnou fyziologickou oporu těla při spánku, uvolňují klouby a svaly. Lamelové rošty plní hned několik důležitých funkcí. Mezi nejzákladnější funkce lamelového roštu patří prodloužení životnosti a zvýšení ortopedických vlastností matrace. Kvalitní rošty umožňují matraci dýchat, a tím se v posteli udržuje příjemné klima a zabraňuje se tvorbě plísní a rozmnožování bakterií.

V naší nabídce najdete:
Pevné laťkové rošty - jsou základní rošty do postele bez možnosti polohování. Jsou vyrobeny z bukové překližky. Jednotlivé laťky jsou k sobě připevněny pomocí textilních popruhů. Tento typ roštů se vyznačuje vysokou nosností /150kg jeden rošt/ a pevností, je zcela bez suků!

Lamelové rošty pevné - bez možnosti polohování.

Polohovací lamelové rošty - jsou lamelové rošty, které mají samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou. Rošty mají většinou několik nastavitelných poloh a polohují se pomocí látkového úchytu. Rám lamelových roštů je vyrobený z pevné bukové překližky a lamely jsou vyrobeny bukového masívu, který je opatřen bezbarvým lakem aby nedošlo k poškození matrace. Lamely jsou v rámu uchycené v kaučukových pouzdrech. Kvalitní pouzdra jsou velmi důležité k tomu, aby rošt nevrzal a zároveň měl dobrou nosnost.

Typické rozměry pro rošty do postele jsou: 80x200, 90x200, 120x200 a 140x200cm.

Zobrazit

Rošty 

Počet produktů: 8

ROŠT PEVNÝ - vyrobený z bukové překližky

880 Kč
0 Komentář(e)

Pevný lamelový rošt 120x200cm. Nepolohovatelný rošt v kaučukových pouzdrech a možností nastavení tuhosti ve střední části.Počet lamel: 28

1 992 Kč
0 Komentář(e)

Pevný lamelový rošt 90x200 nepolohovací - G20

993 Kč
0 Komentář(e)

Nepolohovatelný rošt v kaučukových pouzdrech a možností nastavení tuhosti ve střední části. Počet lamel: 28

1 256 Kč
0 Komentář(e)

Nepolohovatelný rošt 140x200cm s 28 lamelami v kaučukových pouzdrech a možností nastavení tuhosti ve střední části.

2 098 Kč
0 Komentář(e)

Polohovací rošt hlava v kaučukových pouzdrech a možností nastavení tuhosti ve střední části.Počet lamel: 28

1 680 Kč
0 Komentář(e)

Polohovací rošt hlava + nohy v kaučukových pouzdrech a možností nastavení tuhosti ve střední části.Počet lamel: 28

1 901 Kč
0 Komentář(e)

Pevný rošt s lamelami vyrobenými z masívu smrk. Jednotlivé laťky jsou k sobě připevněny pomocí textilních popruhů.

480 Kč
0 Komentář(e)
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek